demirdöküm servis hakkı

Ünalan Demirdöküm Servisi, Ünalan Demirdöküm Servis

Ünalan Demirdöküm Kombi Servisi 15 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine üniversitelerin iklimlendirme ve soğutma teknolojileri bölümü mezunu işinde profesyonelleşmiş uzmanlaşmış personeli ve tam teçhizatlı ekipmanları ile kaliteden ödün vermeden 7/24 sizlere en güvenilir ve hızlı hizmet vermektedir. .

Servisimiz arızalan kombi ve klima cihazlarınızda orijinal yedek parça kullanmakta olup 1 yıl servis, orijinal yedek parça ve uygun fiyat garantisi vermektedir. Değişen yedek parçalarda arıza oluşması durumunda servisimiz hiç bir ücret talep etmeden arızalı olan yedek parçayı yeni ve orijinal olan parça ile değiştirmektedir. Firmamızı diğer firmalardan ayıran güler yüzlü samimi personeli , orijinal yedek parça kullanma, uygun fiyat ve 1 yıl servis garantisi özelliği sayesinde birçok müşterimiz , misafirimiz bizi tercih etmektedir.

Can güvenliğiniz açısından her yıl uzman ekiplerimizce kombinizin açılıp parçalarının kontrol edilmesi hayati önem taşımaktadır. Kombinizin daha uzun ömürlü olması, daha az enerji tüketimi ile daha verimli çalışabilmesi ve bütçenize olumlu katkı sağlamak adına her yıl düzenli olarak kombi bakımınızı yaptırmayı lütfen ihmal etmeyiniz. Bizimle haftanın her günü 7/24 irtibat kurabilirsiniz. .

Sizlerin memnuniyetini her daim sağlamak adına ilkemiz ; ekonomik , hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Kaliteli Servis Herkesin Hakkı

  • Geniş servis ağı, uzman teknikerlerimizle profesyonel hizmet sizinde hakkınız.
  • Ödemelerinizi ister kredi kartınızla, ister nakit olarak kapıda güvenle ödeyebilirsiniz.
  • Tüm bonus özelliği olan kartlarınıza 3 taksit imkanı.
  • Servis sonrası değişen parçalarınıza 1 yıl parça garantisi.

Lütfen Dikkat !

Kamuoyuna önemli duyuru, son zamanlarda bazı kişi veya kişiler demirdöküm servis hizmeti sunduklarını belirterek bir çok müşterimize servis hizmeti adı altında hizmet vererek, cihazınızın arızalı olmayan parçalarını bozuk olduğu iddasıyla değiştiriyoruz diyerek eski parçanızı tekrar takarak sizden yüksek meblalarda ücret almaktadırlar. Bu konu hakkında siz değerli müşterilerimizin gelen servislerin servis talep formlarına ve yapılan işlemlerinizde faturanızı isteyerek gerçek servis olup olmadıklarına dikkat etmeniz konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Cihazınızın arızası hakkında müşteri çözüm merkezimizle görüşerek işlem yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.