demirdöküm servis hakkı

Demirdöküm Servisi - Demirdöküm Servis - Demirdöküm Kombi Servisi - Demirdöküm Kombi Servis

Demirdöküm Kombilerinizde periyodik olarak yapılması gereken bakım aşamaları ; * Elektrik Bağlantıları Kontrol edilir. * Hidrolik bağlantılar kontrol edilir. * Gaz modülasyon ayarı yapılır. * Radyatörler için reglaj ayarı yapılır. * Genleşme tankı havası tamamlanır. * Yanma haznesi temizlenir. * NTC ve PTC okuyucular kontrol edilir. * Tesisat dönüş fitresi temizlenir. Gerek duyulduğu takdirde ayrıca ücret dahilinde ilaçlama yapılır.

demirdöküm servis formu

Demirdöküm Servis olarak kullanıcı dostu uyarılarımız ; * Kombinizi dışarı çıkarken kesinlikle kapatmayınız , düşük derecede ( 40-45 ) açık kalması tasarrufunuz için önemlidir. * Kombiniz balkonda veya açık alanda ise cihazınızın donmaması için açıkta kalan boru ve delikleri izole ediniz. * Oda termostatı kullanınız . ( Model ve fiyat bilgisi almak için 0212 5506644 irtibat kurabilirsiniz ) * Termostatik vana kullanınız . * Kombinizin bakımını kesinlikle her sene yaptırınız . * Tesisat temizliğini her 2 senede bir kesinlikle yaptırınız . * Evinizin ısı kaybını en aza indirecek tedbirler alınız . ( Isıcam - Mantolama vs.. ) * Kombiniz için Mikroişlemcili voltaj regülatörü taktırınız. * Radyatörlerin üstüne perde ve benzeri şekilde kapanmasına engel olunuz. * Soluduğunuz havanın kalitesi için radyatörler üzerine suluk koyunuz.

Kaliteli Servis Herkesin Hakkı

  • Geniş servis ağı, uzman teknikerlerimizle profesyonel hizmet sizinde hakkınız.
  • Ödemelerinizi ister kredi kartınızla, ister nakit olarak kapıda güvenle ödeyebilirsiniz.
  • Tüm bonus özelliği olan kartlarınıza 3 taksit imkanı.
  • Servis sonrası değişen parçalarınıza 1 yıl parça garantisi.

Lütfen Dikkat !

Kamuoyuna önemli duyuru, son zamanlarda bazı kişi veya kişiler demirdöküm servis hizmeti sunduklarını belirterek bir çok müşterimize servis hizmeti adı altında hizmet vererek, cihazınızın arızalı olmayan parçalarını bozuk olduğu iddasıyla değiştiriyoruz diyerek eski parçanızı tekrar takarak sizden yüksek meblalarda ücret almaktadırlar. Bu konu hakkında siz değerli müşterilerimizin gelen servislerin servis talep formlarına ve yapılan işlemlerinizde faturanızı isteyerek gerçek servis olup olmadıklarına dikkat etmeniz konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Cihazınızın arızası hakkında müşteri çözüm merkezimizle görüşerek işlem yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.