demirdöküm kombi tesisat ilaçlama

Demirdöküm Kombi Petek Temizliği İlaçlama ve Demirdöküm Kombi Petek Bakımı

Demirdöküm Kombi Petek Temizliği İlaçlama ve Demirdöküm Kombi Petek Bakımı özel ilaç ve kimyasallarla makinelerle temizlenerek, içlerinde sıvı akışını daha düzenli hale getirebilen bir yöntemdir, bu yöntemle de verimi büyük oranda arttırabilen bir uygulamadır. Peteklerin içlerinde zamanla meydana gelebilecek paslanma, balçıklaşma ve sıklıkla karşılaşılan kireçlenme gibi sorunlara karşı özel ilaçlı karışımlar ve kimyasallar ile yılda bir kere temizlenmelidir. Demirdöküm Kombi Petek Temizliği İlaçlama ve Demirdöküm Kombi Petek Bakımı işinde kullanılan bu yöntemler verimi arttırmak amacıyla veya sistemlerin ömrünün uzatılması için sıklıkla kullanılması gerekmektedir. Kalorifer tesisat petek temizliği yapılan dairelerde yakıt tasarrufunda ve ısıtma da %20'ye varan yakıt tasarrufuna yardımcı olur.

demirdöküm servis formu

Isıtma sistemlerinizde ( yerden ısıtma, kalorifer petekleri) ve kombilerinizin içinde her zaman belirli miktarda su bulunması gerekir bu su zaman içerisinde kireçlenme ve balçıklaşma meydana gelir. Kirlenmeler ve aşınmalar bundan dolayı meydana gelir. Petekleri, vanaları bu tortular daraltabilir veya tamamen tıkanıklığa neden olabilir. Her yıl tahliye vanasından suyu boşaltarak kombi tesisatınıza yeni su yüklenmesi ve suyun tazelenmesi ile bu problemlerin önüne geçemiyor muyuz diye merak ediyor olabilirsiniz? Kombi ısıtma tesisatınıza yeni ilave edilen su, daha fazla tortu oluşturabilecek madde anlamına gelir. Ve tam tersine yeni ilave edilen suyun oksijen oranı yüksek olduğundan metal yüzlerde hızlıca bir kireç oluşumu gerçekleşecektir. Bu kireçlenme her yeniden su konulması ile yeniden artışa geçer ve aslında hiç durmaz. Dolayısıyla suyun sistemden alınması ve tazelenmesi bir katkı sağlamaz tesisat temizliğine.

Kaliteli Servis Herkesin Hakkı

  • Zamanla kapalı devre kalorifer sistemleri kullanımla beraber, boru ve radyatörlerinizde kireçlenme meydana gelir, suyu ısıtan plaka eşanjör kireçten çalışmaz hale gelir, plastik borular ise balçıklanır. Bir milimetrelik kireç radyatör sistemlerinde %7-8 oranında verimlilik kaybına neden olmaktadır. Kullanılan suyun sertlik derecesine göre %20den %30a kadar verim düşüşleri yaşandığı gibi kireçlenmeler dolayı performans eksikliği görülebilir. Demirdöküm Kombi Petek Temizliği İlaçlama ve Demirdöküm Kombi Petek Bakımı bu yüzden oldukça önemlidir. Evi ısıtmak için giderek faturalarınız daha da mı çok kabarıyor?
  • Kombi sistemleriniz ilk günkü gibi ısıtmıyor mu ?
  • Demirdöküm Kombi Petek Temizliği İlaçlama ve Demirdöküm Kombi Petek Bakımı hizmetinden faydalanmanız gerekiyor olabilir.

Lütfen Dikkat !

Kamuoyuna önemli duyuru, son zamanlarda bazı kişi veya kişiler demirdöküm servis hizmeti sunduklarını belirterek bir çok müşterimize servis hizmeti adı altında hizmet vererek, cihazınızın arızalı olmayan parçalarını bozuk olduğu iddasıyla değiştiriyoruz diyerek eski parçanızı tekrar takarak sizden yüksek meblalarda ücret almaktadırlar. Bu konu hakkında siz değerli müşterilerimizin gelen servislerin servis talep formlarına ve yapılan işlemlerinizde faturanızı isteyerek gerçek servis olup olmadıklarına dikkat etmeniz konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Cihazınızın arızası hakkında müşteri çözüm merkezimizle görüşerek işlem yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.