demirdöküm klima servisi

Demirdöküm Klima Servis - Demirdöküm Klima Servisi Bakım ve Arıza Onarım Hizmetleri

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında hizmet veren Demirdökom Klima Servisi olarak split,kaset ve salon tipi cihazlarınızda profesyonel çözümler sunmaktayız . Klimalarınızın montajı,bakımı ve arıza işlemlerinde konusunda en üst düzeyde bilgili ve tecrübeli teknisyenler ile hizmet vermekteyiz.

demirdöküm servis formu

Klimalarınızın bakımını kesinlikle senede 2 kez yaptırınız. Bakımı yapılmayan klimalar birçok hastalığa sebep olmakta, hatta ölüme kadar varabilmektedir. Bakımı yapılmayan klimaların iç ünite evaparatöründe mikrop ve bakteri birikmesine neden olur. Demirdöküm Klima servisi teknisyenlerimiz bakımlarda bu mikrop ve bakterilere karşı önlem almak için özel ilaçlama yapmaktadırlar. Klima bakımlarınızı profesyonellere yaptırın. Demirdöküm klima bakımlarında yapılması gereken önemli hususlar hakkında ; 1- iç ve dış ünite eşanjörleri özel ilaç ile temizlenir. 2- İç ünite filtreleri temizlenir 3- İç ünitede bulunan harici bakteri ve iyon filtreleri değiştirilir . ( ayrıca ücrete tabidir ) 4- Elektirik bağlantılar kontrol edilir. 5- Su gider hattı tıkanmalara karşı kontrol edilir. 6- Cihazda gaz eksikliği var ise tamamlanır. ( Ayrıca ücrete tabidir ) 7- Kompresör çalışma akımı kontrol edilir. 8- Kullanım bilgisi verilir.

Kaliteli Servis Herkesin Hakkı

  • Geniş servis ağı, uzman teknikerlerimizle profesyonel hizmet sizinde hakkınız.
  • Ödemelerinizi ister kredi kartınızla, ister nakit olarak kapıda güvenle ödeyebilirsiniz.
  • Tüm bonus özelliği olan kartlarınıza 3 taksit imkanı.
  • Servis sonrası değişen parçalarınıza 1 yıl parça garantisi.

Demirdöküm Klima Servis öncesi Lütfen DİKKAT !

Kamuoyuna önemli duyuru, son zamanlarda bazı kişi veya kişiler demirdöküm klima servis hizmeti sunduklarını belirterek bir çok müşterimize demirdöküm servis hizmeti adı altında hizmet vererek, cihazınızın arızalı olmayan parçalarını bozuk olduğu iddasıyla değiştiriyoruz diyerek eski parçanızı tekrar takarak sizden yüksek meblalarda ücret almaktadırlar. Bu konu hakkında siz değerli müşterilerimizin gelen servislerin servis talep formlarına ve yapılan işlemlerinizde faturanızı isteyerek gerçek servis olup olmadıklarına dikkat etmeniz konusunda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Cihazınızın arızası hakkında müşteri çözüm merkezimizle görüşerek işlem yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.